Zaznacz stronę

Ile czasu trwa realizacja zamówienia?

Czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych, licząc od czasu zaksięgowania płatności.

Produkty, które są dostępne w sklepie internetowym, znajdują się w naszym magazynie w Warszawie i stąd są wysyłane – obsługujemy zamówienia na terenie Polski. Przesyłki nadajemy w dniu zaksięgowania płatności lub następnego dnia roboczego – kurier odbiera przesyłki o godzinie 19.00. Paczki, które wysyłamy kurierem DPD, najczęściej docierają do odbiorców już następnego dnia roboczego po nadaniu.

Jest możliwość odbioru osobistego w Warszawie po uprzednim umówieniu telefonicznie lub mejlowo.

W przypadku zamówień z opcją płatności za pobraniem fakturę sprzedaży przesyłamy standardowo na podany w zamówieniu adres mejlowy. Jest jednak możliwość przesłania jej listownie Pocztą Polską na życzenie kupującego – prosimy wówczas o stosowną informację w komentarzu do zamówienia.

W jaki sposób dokonać płatności za produkty?

Akceptujemy nastąpujące sposoby płatności:

a) Wpłata bezpośrednio przelewem na konto bankowe przed odbiorem towaru – na nr rachunku w banku ING Bank Śląski: 32 1050 1142 1000 0090 7482 3767.

b) Za pobraniem przy odbiorze przesyłki – płatność regulowana u kuriera.

c) Wpłata poprzez system płatności Przelewy24 – płatność realizowana w ten sposób odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i zostaje zaksięgowana oraz potwierdzona w ciągu kilkunastu minut, dzięki czemu zamówiony produkt trafi do Państwa szybciej niż za potwierdzeniem tradycyjnego przelewu.

Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności online lub kartą płatniczą są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego www.cuboro.com.pl.

KONTAKT Z NAMI

kontakt@cuboro.com.pl

+48 889 344 919

Formularz kontaktowy

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00